Sníva o NBA, v hoteloch si spája postele. Fusek chce s Interom titul -  Sníva o NBA, v hoteloch si spája postele. Fusek chce s Interom titul -  Športweb
Sníva o NBA, v hoteloch si spája postele. Fusek chce s Interom titul - Sníva o NBA, v hoteloch si spája postele. Fusek chce s Interom titul - Športweb

Basketbal: Slovensko v predkvalifikácii nestačilo ani na Severné Macedónsko  | SPORTNET
Basketbal: Slovensko v predkvalifikácii nestačilo ani na Severné Macedónsko | SPORTNET

Reprezentácia do 20 rokov odštartovala v Skopje prehrou s domácou  reprezentáciou | SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA
Reprezentácia do 20 rokov odštartovala v Skopje prehrou s domácou reprezentáciou | SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA

BK Zvolen - 🏀mládež vo farbách 🇸🇰 FIBA challenge cup U20 - Skopje (MKD)  Severné Macedónsko – Slovensko 44:75 viac o zápase ➡️  https://slovakbasket.sk/fiba/slovenky-odchadzaju-zo-skopje-bez-jedinej-prehry/  celkový prehľad ⬇ http://www.fiba ...
BK Zvolen - 🏀mládež vo farbách 🇸🇰 FIBA challenge cup U20 - Skopje (MKD) Severné Macedónsko – Slovensko 44:75 viac o zápase ➡️ https://slovakbasket.sk/fiba/slovenky-odchadzaju-zo-skopje-bez-jedinej-prehry/ celkový prehľad ⬇ http://www.fiba ...

Predkvalifikácia ME 2025: SEVERNÉ MACEDÓNSKO – SLOVENSKO 79:75 | SLOVENSKÁ  BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA
Predkvalifikácia ME 2025: SEVERNÉ MACEDÓNSKO – SLOVENSKO 79:75 | SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA

Slovenskí basketbalisti si poradili so Severným Macedónskom: Šanca na  postup stále žije! - Fotografia č.2 | Športový Čas
Slovenskí basketbalisti si poradili so Severným Macedónskom: Šanca na postup stále žije! - Fotografia č.2 | Športový Čas

Dánsko - Slovensko o postup do kvalifikácie ME 2025 | JOJŠPORT

Aktualizované: Slováci v úvode predkvalifikácie ME 2021 v basketbale  neuspeli v Poprade s Macedóncami - SITA.sk
Aktualizované: Slováci v úvode predkvalifikácie ME 2021 v basketbale neuspeli v Poprade s Macedóncami - SITA.sk

Basketbalisti Slovenska zostávajú v hre

Severné Macedónsko livescore, výsledky, plán zápasov | Basketbal, Európa

Niké SBL - „U16“ nestačila na Macedónsko

Basketbal Slovensko – Macedónsko - YouTube

Slovenskí basketbalisti musia zdolať Dánsko, Nóri Macedóncov

LIVE: Severné Macedónsko - Slovensko dnes predkvalifikácia ME v basketbale  2025 | SPORTNET
LIVE: Severné Macedónsko - Slovensko dnes predkvalifikácia ME v basketbale 2025 | SPORTNET

BASKETBAL MUŽI: Slovensko - Macedónsko

Hlúpe chyby zmarili šancu na výhru. Slovenskí basketbalisti nestačili na  Macedónsko | Šport7.sk
Hlúpe chyby zmarili šancu na výhru. Slovenskí basketbalisti nestačili na Macedónsko | Šport7.sk

🏀 Štvrtok o 18.00 hod. v Leviciach, Slovensko – S. Macedónsko vstupenky v  predaji online: https://www.ticketportal.sk/event/Sl… – demokrat.sk
🏀 Štvrtok o 18.00 hod. v Leviciach, Slovensko – S. Macedónsko vstupenky v predaji online: https://www.ticketportal.sk/event/Sl… – demokrat.sk

Slovensko nedohralo prípravný zápas s Macedónskom: Jeden z hráčov opľul  rozhodcu! | Športky.sk
Slovensko nedohralo prípravný zápas s Macedónskom: Jeden z hráčov opľul rozhodcu! | Športky.sk

Slováci prehrali v Severnom Macedónsku, hoci v polčase viedli - Slováci  prehrali v Severnom Macedónsku, hoci v polčase viedli - Športweb
Slováci prehrali v Severnom Macedónsku, hoci v polčase viedli - Slováci prehrali v Severnom Macedónsku, hoci v polčase viedli - Športweb

Basketbal: Slovensko čaká v predkvalifikácii ME 2025 Severné Macedónsko  (preview) | SPORTNET
Basketbal: Slovensko čaká v predkvalifikácii ME 2025 Severné Macedónsko (preview) | SPORTNET