večer vplyv takzvaný ms zjazdové lyžovanie 2017 vypadni sklon robotník

Aktualizované: Skvelá Petra Vlhová skončila ôsmykrát v Top 10 v obrovskom  slalome - SITA.sk
Aktualizované: Skvelá Petra Vlhová skončila ôsmykrát v Top 10 v obrovskom slalome - SITA.sk

SENZÁCIA: Slovensko získalo na MS v súťaži tímov striebornú medailu

HNonline.sk - Vlhovej prvé preteky na MS nevyšli, zlatú medailu získala  Shiffrinová
HNonline.sk - Vlhovej prvé preteky na MS nevyšli, zlatú medailu získala Shiffrinová

Petra Vlhová ide Super-G v St. Moritz - kompletné informácie o pretekoch a  štarte
Petra Vlhová ide Super-G v St. Moritz - kompletné informácie o pretekoch a štarte

Lyžovanie – Wikipédia

Šport v RTVS - ŠPORTOVÁ SOBOTA S RTVS: 11:55 (štart 12:00) ZJAZDOVÉ  LYŽOVANIE – MS 2017 (St. Moritz) zjazd (muži) 14:40 (štart 14:45) BIATLON – MS  2017 (Hochfilzen) 10 km (muži) 16:00 (
Šport v RTVS - ŠPORTOVÁ SOBOTA S RTVS: 11:55 (štart 12:00) ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE – MS 2017 (St. Moritz) zjazd (muži) 14:40 (štart 14:45) BIATLON – MS 2017 (Hochfilzen) 10 km (muži) 16:00 (

V superkombinácii na MS Vlhová obhájila striebro, titul Shiffrinovej |  Slovenský olympijský tím
V superkombinácii na MS Vlhová obhájila striebro, titul Shiffrinovej | Slovenský olympijský tím

ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE-MS: Som spokojná, aj keď som chcela zlato, vraví Petra  Vlhová
ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE-MS: Som spokojná, aj keď som chcela zlato, vraví Petra Vlhová

Lyžovanie: Vlhová vyrovnala Zuzulovej maximum: Je to najhoršie miesto

Program a výsledky ⛷️ SP zjazdového lyžovania 2023/2024 | BetArena.sk

Petra Vlhová dnes výsledky - obrovský slalom / MS v lyžovaní | Šport.sk

VIDEO Petra Vlhová vo Flachau vyhrala, opäť zdolala aj Shiffrinovú slalom zjazdové  lyžovanie
VIDEO Petra Vlhová vo Flachau vyhrala, opäť zdolala aj Shiffrinovú slalom zjazdové lyžovanie

Preview MS v alpskom lyžovaní v St. Moritzi 2017: Slovensko s historickou  šancou na medailu -
Preview MS v alpskom lyžovaní v St. Moritzi 2017: Slovensko s historickou šancou na medailu -

Ženy v zjazdovom lyžovaní na Slovensku: Nová generácia a fenomenálna Vlhová  | Slovenský olympijský tím
Ženy v zjazdovom lyžovaní na Slovensku: Nová generácia a fenomenálna Vlhová | Slovenský olympijský tím

Na Slovensku sa môže oslavovať: Petra Vlhová s prvou medailou z  majstrovstiev sveta! | Športky.sk
Na Slovensku sa môže oslavovať: Petra Vlhová s prvou medailou z majstrovstiev sveta! | Športky.sk

Petra Vlhová vyhrala slalom v Levi 2017 | SPORTNET

MS v alpskom lyžovaní | 7sport.sk

MS v lyžovaní: Vlhová obhajuje striebro, Žampova ôsma účasť a súboj Kilde -  Odermatt | JOJŠPORT
MS v lyžovaní: Vlhová obhajuje striebro, Žampova ôsma účasť a súboj Kilde - Odermatt | JOJŠPORT

SP Aspen 2022/2023 [lyžovanie dnes]: program, výsledky LIVE | BetArena.sk

Na Vlhovú čaká v Maribore generálka na MS. Som v plnej sile, verí si -  Zimné športy - Športweb
Na Vlhovú čaká v Maribore generálka na MS. Som v plnej sile, verí si - Zimné športy - Športweb

Zjazd a Super G St Moritz 2023 ▶️ výsledky, Vlhová, live prenos

Vlhová na MS vynechá zjazd. Aké sú dôvody? | SPORTNET

Brignoneová je majsterkou sveta v kombinácii, Shiffrinová vypadla tesne  pred koncom slalomového kola - SITA.sk
Brignoneová je majsterkou sveta v kombinácii, Shiffrinová vypadla tesne pred koncom slalomového kola - SITA.sk